Після США, Японії, Британії та Канади Україна почала переговори про гарантії безпеки з Францією

Після США, Японії, Британії та Канади Україна почала переговори про гарантії безпеки з Францією

Важливим елементом стримування агресії мають стати також потужні санкції та невідворотність конфіскації російських активів

This text is also available in English
Після США, Японії, Британії та Канади Україна почала переговори про гарантії безпеки з Францією
фото Офіційний сайт Президента України

Українська переговорна група на чолі з заступником глави Офісу президента Ігорем Жовквою розпочала перший раунд переговорів із Францією щодо укладення двосторонньої угоди про гарантії безпеки України.

Джерело. Про це повідомляється на офіційному сайті президента України.

«За дорученням президента України та керівника Офісу глави держави сьогодні розпочато перший раунд перемовин із Французькою Республікою щодо укладення двосторонньої угоди про гарантії безпеки, як це передбачено Спільною декларацією про підтримку України», – йдеться в повідомленні.

До переговорної групи також увійшли заступник глави ОП Роман Машовець і перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

У повідомленні наголошується, що Україна вже розпочала двосторонні переговори з США, Великою Британією, Канадою та Японією.

Франція стала п'ятою державою, з якою було розпочато відповідні переговори щодо гарантій безпеки.

«Важко переоцінити важливість двосторонніх безпекових перемовин із Францією як країною – засновницею Євросоюзу та НАТО. Ми постійно відчуваємо підтримку Франції як у наближенні перемоги України, так і на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави», – зазначив Жовква.

«Невід'ємною складовою безпекових гарантій є також допомога в розбудові військово-промислового комплексу та в економічному відновленні України. Важливим елементом стримування агресії мають стати також потужні санкції та невідворотність конфіскації активів країни-агресора», – йдеться в повідомленні.

За результатами переговорів сторони узгодили порядок координації з питання гарантій безпеки на найближчий час, а також план подальших двосторонніх переговорів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло