Фон дер Ляєн: «росія і Хамас схожі»
Раніше цю ж думку висловив і американський президент

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, як і президент США Джо Байден, поставила в один ряд ісламістський рух Хамас і владу росії.
«росія і Хамас схожі. Як сказав президент України Володимир Зеленський, їхня суть одна. І ті, й інші вбивали та брали в заручники невинних мирних жителів, включаючи немовлят та дітей. Це варварський метод боротьби”, – зазначила вона, виступаючи в американському Інституті Хадсона.
“Якщо цю заразу не зупинити, вона може поширитися з Європи на Близький Схід та до Індо-Тихоокеанського регіону», – заявила глава Єврокомісії.
Раніше Джо Байден у своєму зверненні до нації заявив, що і Хамас і президент росії владімір путін хочуть знищити сусідню демократичну країну, а США зобов'язані це не допустити, оскільки є маяком свободи та демократії для всього світу.
«Ми не можемо допустити і не допустимо, щоб такі терористи, як Хамас і такі тирани, як путін, перемогли», – сказав він.
Хамас визнаний терористичною організацією у багатьох країнах світу. росію після її вторгнення в Україну визнали державою-спонсором тероризму в низці європейських держав, а також Європейський парламент та Парламентська асамблея НАТО.
Бекграунд. Як повідомлялося, ізраїльські військові під впливом США змінили плани щодо наземної операції в секторі Газа.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].