NovaPay планує встановити 10 000 власних POS-терміналів у відділеннях «Нової пошти» до 2025 року
Платіжна система запустила перші 500 терміналів у відділеннях чотирьох областей

NovaPay (платіжна система із групи «Нова пошта») розпочала формувати мережу власних POS-терміналів у відділеннях поштового оператора.
Про це йдеться в повідомленні NovaPay.
Перші 500 власних POS-терміналів NovaPay встановила у відділеннях Київської, Львівської, Одеської та Дніпропетровської областях. До кінця 2023 року компанія встановить ще 1000 POS-терміналів у інших областях.
«Власна мережа платіжних терміналів дозволяє нам підвищити стабільність роботи системи та заощадити кошти, які ми спрямуємо у розвиток нових і вдосконалення наявних фінансових продуктів», – заявив NovaPay Андрій Кривошапко.
Повідомляється, що в планах компанії – встановити 10 000 власних терміналів до 2025 року.
NovaPay – міжнародна фінансова компанія, яка входить до групи Nova ( «Нова пошта»).
Бекграунд. Як повідомляв Mind, «Нова пошта» має намір відкритися ще в шести країнах ЄС до кінця року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].