ОНОВЛЕНО: росіяни масово обстріляли центр Херсона

ОНОВЛЕНО: росіяни масово обстріляли центр Херсона

Унаслідок цього дві людини загинули, ще четверо містян постраждали

ОНОВЛЕНО: росіяни масово обстріляли центр Херсона
Фото: Олександр Прокудін/Херсонська ОВА

ОНОВЛЕНО о 16:14:

Окупанти масово обстріляли центральну частину Херсона. Від отриманих поранень загинули 62-річна жінка та 45-річний чоловік. Поранення отримали четверо містян, зокрема двох із них доставили до хірургічного відділення. Двох інших постраждалих госпіталізували із задовільним станом.


росіяни вдарили по лікарні в Херсоні.

Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

Зазначається, що внаслідок обстрілу знищена карета швидкої допомоги та інші автомобілі. Інші наслідки російських ударів встановлюють.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що окупанти обстріляли цивільне авто на Херсонщині. Водій авто загинув, 36-річна жінка та двомісячна дитина отримали травми.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло