Американська фармкомпанія Eli Lilly інвестує 2 млрд євро в новий завод у Німеччині

Американська фармкомпанія Eli Lilly інвестує 2 млрд євро в новий завод у Німеччині

Підприємство вироблятиме ліки від діабету

Американська фармкомпанія Eli Lilly інвестує 2 млрд євро в новий завод у Німеччині
Фото: Рixabay

Американська фармацевтична компанія Eli Lilly планує побудувати виробничий завод на заході Німеччини, очікується, що у підприємство буде інвестовано 2 млрд євро.

Про це пише Reuters.

Зазначається, що новий майданчик, перший великий виробничий комплекс Lilly в Німеччині, з'являється тоді, коли виробники ліків стають усе більш чутливими до політичного тиску з метою виробництва критично важливих продуктів охорони здоров'я ближче до ринків, які вони обслуговують, після того, як пандемія коронавірусу викрила вразливість глобальних ланцюгів постачань.

За даними видання, буде створено понад 1000 робочих місць, очікувано збільшиться кількість субпідрядників і постачальників у регіоні.

Проєкт буде повністю профінансований медичним гігантом, який зіткнувся зі стрімким зростанням попиту на свій препарат від діабету Mounjaro, пише видання.

Ін'єкції Mounjaro використовувалися для схуднення не за призначенням і минулого тижня були дозволені для цього додаткового використання в США під новим брендом Zepbound. Серед інших препаратів Eli Lilly від діабету – Trulicity.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що AstraZeneca погодилася придбати комплекс генних препаратів для лікування рідкісних захворювань у Pfizer за $1 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло