Україна почала серійне виробництво дронів-камікадзе типу «шахед» – Камишін

Україна почала серійне виробництво дронів-камікадзе типу «шахед» – Камишін

Український «шахед» з’явився саме на державному заводі, сказав міністр

This material is also available in English
Україна почала серійне виробництво дронів-камікадзе типу «шахед» – Камишін
Український дрон-камікадзе

Україна перейшла до серійного виробництва власної версії «шахедів».

Джерело. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін під час щорічних зборів Європейської Бізнес Асоціації.

Джерело: Forbes

За словами міністра, випуск таких безпілотників сягнув десятків одиниць на місяць.

«Починаючи з того, що називають «українським «шахедом», ми не кажемо назву цього продукту, але вийшли на серійне виробництво його і зараз (виробляємо) десятки на місяць, продовжуючи багатьма іншими позиціями, які ми раніше виробляли зовсім мало, а зараз маємо пристойні цифри», – сказав міністр.

Камишін наголосив, що кратне зростання виробництва не завжди задовольняє уряд. «Нас задовольняє десятикратне зростання і більше. У нас по багатьох напрямах є таке зростання», – пояснив він.

Міністр зазначив, що не йдеться про інтеграцію бізнесу з «Укроборонпромом», адже держзаводи працюють, а інвестори розвивають приватний сектор.

«Сьогодні чимало дронових компаній побачили можливість на одному з державних заводів знайти ті ресурси, які вони не можуть знайти самі собі окремо», – сказав він.

Наприклад, сервісний центр на держзаводі допомагає приватним невеликим дроновим компаніям. За словами Камишіна, це приклад того, як держава своїм ресурсом допомагає розвиватись.

«У цьому плані «український «шахед» з’явився саме на державному заводі», – сказав міністр.

Про розробку дрону-камікадзе, здатного літати на 1000 км, ще на початку року повідомляло колишнє керівництво «Укроборонпрому». Виріб тоді був лише на стадії випробувань.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло