Челендж з Reactor Monitor: Чим перекусити, щоб і зручно, і смачно, і худнути?
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Чим перекусити, щоб і зручно, і смачно, і худнути?

Хто вирішить це непросте завдання – співпрацюватиме з харчовою компанією

Челендж з Reactor Monitor: Чим перекусити, щоб і зручно, і смачно, і худнути?
Фото: pexels.com / Vo Thuy Tien

Здорове харчування стало головним викликом для споживачів у всьому світі, особливо під час пандемії COVID-19. При чому багато людей обирають комфортну та легку в споживанні їжу, на кшталт снеків. Але дедалі частіше люди шукають щось таке, до чого вони звикли, але більш здорове – містить багато білка, мало цукру й солі, здорові жири. І щоб на смак воно було схоже або краще, ніж снеки, якими вони ласують зараз.

Такі спроби вже були, наприклад, команда GoodFish декілька років тому робила чіпси зі шкіри аляскинського лосося. Але сьогодні харчові компанії, такі як заявник цього челенджу, роблять акцент не на незвичайності, а на здоров’ї.

Снеки, які сприяють здоровому способу життя

Ключова індустрія: Food & Beverage.

Опис: Ця компанія, що є клієнтом платформи відкритих інновацій yet2, шукає альтернативи існуючим снекам і напоям, які сприятимуть формуванню здорових харчових звичок. Це можуть бути рішення з різних технологічних галузей, але вони мають бути зосереджені на зменшенні або послабленні впливу шкідливих для здоров’я інгредієнтів (насичених жирів, цукру, солі тощо), сприяти підтримці здорового способу життя та мати сильний акцент на стійкому зниженні ваги.

Вимоги до здорового снеку:

  • споживча зручність, порівняна з існуючими продуктами;
  • смак такий самий або кращий, ніж існуючі (нездорові) снеки;
  • демонструє різноманітні форми або нові підходи до перекусу;
  • стадія розробки – щонайменше прототип, готовий до випробувань;
  • не містить інгредієнтів тваринного походження;
  • не є генетично модифікованим.

Дедлайну немає.

Переваги для команд: Заявник шукає партнерів для спільного розвитку продукту або з потенціалом для подальшого придбання технології.

Як взяти участь: Челендж розміщено на платформі yet2. Щоб взяти в ньому участь, зв’яжіться з проєкт-менеджером, що відповідає за нього, контакти вказані на сторінці челенджу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло