Group DF International та Hyundai Engineering почали співпрацю в галузі виробництва добрив

Group DF International та Hyundai Engineering почали співпрацю в галузі виробництва добрив

Компанії планують створення спільних інвестиційних проєктів у галузі виробництва добрив

Group DF International та Hyundai Engineering почали співпрацю в галузі виробництва добрив
Фото: Shutterstock

Компанія Group DF International GmbH уклала меморандум про взаєморозуміння з компанією Hyundai Engineering.

Про це йдеться в повідомленні Group DF.

Документ передбачає співпрацю сторін шляхом створення спільних інвестиційних проектів у галузі виробництва добрив як на території України, так і в інших юрисдикціях. Зокрема, йдеться про плани щодо спільної реалізації проєктів щодо будівництва нових і реконструкції хімічних заводів, що належать групі.

«Сторони виявляють особливий інтерес до співпраці у проєктах будівництва нових та/або реконструкції існуючих хімічних заводів/заводів з виробництва добрив, якими оперує Group DF», – йдеться в документі.

Бекграунд. Hyundai Engineering Co., Ltd є всесвітньо відомою компанією-підрядником з інжинірингу, закупівлі та будівництва заводів, пов'язаних із переробкою нафти й газу, у тому числі заводів із виробництва добрив і хімічних речовин.

«Group DF формує стратегію відновлення хімічної промисловості в повоєнній Україні та планує забезпечити відкладений попит із боку аграрної галузі України. За підтримки та у співпраці з Hyundai Engineering Co ми зробимо свій внесок у відродження економіки України та посилення хімічної промисловості. Група також розглядає різнобічну співпрацю з Hyundai Engineering Co у проєктах із відновлення та розширення логістичної інфраструктури», – сказав CEO Group DF International Роберт Шертер-Джонс.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло