Cheyne Capital залучає £7,5 млрд для нових фондів нерухомості у Великобританії та Європі

Cheyne Capital залучає £7,5 млрд для нових фондів нерухомості у Великобританії та Європі

Очікується, що компанія надаватиме кредити різним типам нерухомості - від повністю орендованих будівель до девелоперських проектів у Великобританії та Західній Європі

Cheyne Capital планує залучити £7,5 млрд для нових фондів нерухомості у Великобританії та Європі, оскільки апетит інвесторів до кредитів на нерухомість стрімко зростає.

Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що лондонська компанія з управління альтернативними активами планує залучити близько 5 млрд. фунтів стерлінгів на кредити, які вона надаватиме різним типам нерухомості – від повністю орендованих будівель до девелоперських проектів у Великобританії та Західній Європі.

Банк також встановив максимальний цільовий показник у 2,5 млрд фунтів стерлінгів для своєї так званої стратегії Capital Solutions, яка зосереджена на рекапіталізації шляхом надання низки кредитів, включаючи боргові зобов'язання, гібридні кредити та комерційні іпотечні цінні папери, йдеться у повідомленні. Стратегія вже отримала підтримку інвесторів у розмірі 650 млн фунтів стерлінгів.

Зростання відсоткових ставок призвело до зниження вартості комерційної нерухомості, що створило значний дефіцит фінансування для позичальників з кредитами, термін погашення яких закінчується, оскільки банки вимагають вливання більшого капіталу перед тим, як погодитися на продовження кредитування. Це створило можливість для альтернативних кредиторів втрутитися і отримати вигоду від вищої маржі, пише Bloomberg.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Riverwood Capital залучив $1,8 млрд для Глобального технологічного фонду.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло