Більшість працівників OpenAI вимагають повернути Альтмана, погрожуючи перейти у Microsoft

Більшість працівників OpenAI вимагають повернути Альтмана, погрожуючи перейти у Microsoft

У Microsoft запевнили, що готові прийняти всіх охочих приєднатися до них

This material is also available in English
Більшість працівників OpenAI вимагають повернути Альтмана, погрожуючи перейти у Microsoft
Сем Альтман
фото DR

Співробітники компанії OpenAI оприлюднили відкритий лист до Ради директорів, у якому звинуватили членів ради у недалекоглядному звільненні Сема Альтмана та Грега Брокмана, і у неспроможності бачити стратегію розвитку компанії.

Підписанти – за інформацією New York Magazine, це 505 осіб із 700 працівників загалом – погрожують звільненням та переходом до нової структури, створеної Microsoft та очолюваної Альтманом та Брокманом. Вони також вказують, що у Microsoft їх запевнили, що готові прийняти всіх охочих приєднатися до них.

Вимоги працівників:

- звільнення всіх діючих членів Ради директорів,

- призначення двох незалежних директорів,

- повернення Сема Альтмана та Грега Брокмана.

Нагадаємо, що корпорацію Microsoft можна вважати «хресною мамою» OpenAI: вона вклала в стартап понад $10 млрд, активно використовувала всі продукти OpenAI та усіляко сприяла розвитку компанії.

Бекграунд. Як повідомлялося, засновник OpenAI Сем Альтман, якого Рада директорів звільнила із власної компанії, приєднається до Microsoft.

Про це повідомив СЕО Microsoft Сатья Наделла.

Альтман очолить нову передову дослідницьку групу ШІ. Також Наделла додав, що Microsoft відданий партнерству з OpenAI.

«Ми з нетерпінням чекаємо знайомства з Емметом Широм і новою командою керівництва OAI і співпраці з ними», – написав він.

Кілька днів тому стало відомо, що очільник OpenAI Сем Альтман звільнений із власної компанії рішенням ради директорів. Пізніше стало відомо про звільнення за власним бажанням президента компанії Грега Брокмана.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло