Правоохоронці викрили чинного нардепа Лабазюка на спробі підкупу топпосадовців Мінвідновлення – НАБУ
Депутат просив надати підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 млрд грн і пообіцяв «винагороду» у 3–5% від вартості кожного підряду

НАБУ і САП спільно з очільником Мінвідновлення, а також головою Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури України викрили чинного народного депутата, який є також власником великого будівельного та аграрного бізнесів, на спробі дати хабар. За даними нардепа Олексія Гончаренка, йдеться про Сергія Лабазюка.
Про це повідомила пресслужба НАБУ.
За даними слідства, у серпні 2023 року депутат попросив топпосадовця Мінвідновлення надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 млрд грн і пообіцяв «винагороду» у 3–5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії.
Слідчі наголошують, що після надходження 50 млн грн за підряд із відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України фігурант через довірену особу надав викривачу-топпосадовцю Держагентства відновлення відсоток у розмірі $150 000.
Уточнюється, що передача неправомірної вигоди відбулася на паркінгу одного зі столичних супермаркетів, а гроші знаходилися в китайській шкатулці.
Правоохоронці додають, що слідчі дії стосовно народних обранців стали можливими завдяки особистому сприянню генерального прокурора.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що керівництво Держспецзв’язку підозрюють у заволодінні 62 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].