Донька путіна підключилася до виробництва безпілотників — ЗМІ

Донька путіна підключилася до виробництва безпілотників — ЗМІ

«Геоскан» виробляє безпілотники для війни проти України

This text is also available in English
Донька путіна підключилася до виробництва безпілотників — ЗМІ
фото DR

Фонд доньки російського диктатора владіміра путіна Єкатєріни Тіхонової «Національний інтелектуальний розвиток», що працює під брендом «Іннопрактика», придбав частку виробника безпілотників «Геоскан».

Джерело. Про це пише The Insider з посиланням на видання «Верстка».

Судячи з даних, із 16 листопада фонду стали належати 10% компанії. Ця частка була куплена у засновника «Геоскана» Алєксєя Семенова, який володіє 87,5%.

Група компаній «Геоскан» – найбільший у росії виробник цивільних авіаційних безпілотників, а також програмного забезпечення для фотограмметричної обробки даних.

Влітку 2023 року Україна наклала на компанію санкції у зв'язку з тим, що її «продукція інтегрована у ланцюг виробництва товарів та послуг військового та/або подвійного призначення».

Це сталося через три місяці після того, як глава уряду Башкирії Андрєй Назаров анонсував створення на потужностях «Геоскан-Уфа» безпілотників для війни в Україні.

Бекграунд. Нагадаємо, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в Україні створять «Армію роботів» та «Армію РЕБ» (радіоелектронної боротьби).

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло