Google запускає програму навчання кібербезпеки студентів, зокрема українських

Google запускає програму навчання кібербезпеки студентів, зокрема українських

У межах програми вісім університетів у восьми різних європейських країнах, включно з Україною, отримають фінансування у розмірі до $1 млн

Google запускає програму навчання кібербезпеки студентів, зокрема українських

Google оголосив про старт програми підвищення кваліфікації в галузі кібербезпеки на суму $10 млн, як повідомлено у блозі компанії.

У рамках цієї ініціативи вісім університетів у восьми різних країнах Європи, зокрема в Україні, отримають фінансування до $1 млн, навчальний матеріал та інтенсивні тренінги для організації курсів із кібербезпеки для студентів без попереднього досвіду. Учбові заклади мають можливість подати заявки самостійно.

Початкова програма передбачає участь понад 1600 студентів, протягом якої кожен університет зможе провести щонайменше два семінари з кібербезпеки протягом двох років. Кожен студент отримає можливість застосувати отримані в аудиторії навички на практиці, надаючи підтримку щонайменше двом громадським організаціям для підвищення їхнього кіберзахисту.

Навчальний план буде доступний безкоштовно та перекладений вісьмома європейськими мовами, зокрема українською, англійською та іспанською. Google сподівається розширити охоплення програми на інші університети, крім тих восьми, що отримали фінансування.

Ця ініціатива є частиною зусиль Google у сфері кібербезпеки та захисту від кібератак, оскільки кількість таких атак у світі зросла торік на 38%, згідно з дослідженнями, які показують, що майже половина (43%) малих і середніх підприємств у Європі зазнали кібератак за останні два роки.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Google з 1 грудня видалятиме неактивні облікові записи.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло