За чотири дні уряди та компанії країн, що розвиваються, продали облігацій на $24,4 млрд
За даними Bloomberg, це стало найактивнішим початком року за всю історію випуску боргових зобов'язань у доларах та євро країнами, що розвиваються

Лише за чотири дні уряди та компанії країн, що розвиваються, уклали 20 угод на суму $24,4 млрд, що стало найактивнішим початком року за всю історію випуску боргових зобов'язань у доларах та євро країнами, що розвиваються.
Про це пише Bloomberg.
«Позичальники з країн, що розвиваються, поспішають продати борги, користуючись підвищеним апетитом до нових облігацій, щоб зафіксувати вартість, оскільки трейдери продовжують вагатися, коли Федеральний резерв почне знижувати процентні ставки», – пише видання.
Мексика першою вийшла із цієї ситуації, розпочавши рік із найбільшого в історії продажу облігацій. За нею послідували Угорщина, Словенія, Індонезія та Польща.
Зазначається, що ажіотаж на початку року підкреслює переконання, що відсоткові ставки є настільки низькими, наскільки це можливо, особливо після того, як ралі облігацій у IV кварталі знизило середню дохідність на ринках, що розвиваються, приблизно на 150 базисних пунктів. Позичальники не чекають, коли ФРС почне пом'якшення – значна частина його наслідків уже може бути врахована в ціні, оскільки ризики від загострення конфлікту на Близькому Сході, економічної стагнації в Китаї та майбутніх виборів із високими ставками накопичуються.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що найбільше двомісячне зростання за десятиліття врятувало ринки облігацій.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].