Київ змінив стратегію і переходить до тактики знищення російської інфраструктури – Bild

Київ змінив стратегію і переходить до тактики знищення російської інфраструктури – Bild

Крім того, українські військові успішно адаптували закордонні артснаряди до безпілотників-камікадзе

This text is also available in English
Київ змінив стратегію і переходить до тактики знищення російської інфраструктури – Bild
фото Генштаб ЗСУ

Київ, контрнаступ якого закінчився практично з нульовими результатами, змінює стратегію. Як пише Bild, ЗСУ переходять від ліквідації суто військових цілей на окупованих територіях до знищення російської інфраструктури, яка обслуговує як цивільне населення, так і військово-промисловий комплекс.

Нові цілі включають об'єкти, що грають ключову роль у постачанні та підтримці російських військових сил. Знищення таких об'єктів передбачається чинити тиск на противника та змінити хід воєнних дій на користь України.

Упродовж кількох місяців українські військові успішно адаптували закордонні артилерійські снаряди до безпілотників-камікадзе. Ця інноваційна тактика покликана підвищити ефективність українських військових операцій.

За межами фронту у Києві знайшли тимчасову альтернативу звільненню окупованих територій – партизанські атаки українського спецназу. Ці заходи вживаються з метою дестабілізації російських військових операцій та створення додаткових викликів для противника.

Незважаючи на звільнення половини окупованих на початку війни територій, останні значні успіхи у військово-стратегічному плані були зафіксовані переважно в 2022 році. Однак контрнаступ, на який покладалися великі надії, завершився поверненням мінімуму захоплених територій на сході та півдні країни, пише видання.

З жовтня минулого року російські військові відновили наступ, захопивши Мар'їнку на Донеччині. Незважаючи на значні втрати, що оцінюються від 3000 до 5000 осіб щомісяця, ЗС рф продовжують активні наступальні дії.

Бекграунд. Нагадаємо, Forbes повідомив, що за 23 місяці війни росія втратила в Україні 90% танків. На їх заміну у кращому разі росія може випускати 200 танків на рік.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло