Окупанти випускали рекордну кількість FPV-дронів протягом бойової доби за останні два дні – Гуменюк
Начальниця пресцентру СО Півдня уточнила, що одночасно застосовувалося до 80 одиниць

Окупанти випустили рекордну кількість FPV-дронів протягом однієї бойової доби в зоні відповідальності Сил оборони Півдня України. Йдеться про застосування одночасно до 80 одиниць дронів.
Про це повідомила начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк в ефірі «Еспресо».
«Противник продовжує потужну повітряну розвідку. Ми спостерігаємо підвищену зацікавленість із боку безпілотних літальних розвідників, це певною мірою компенсує неможливість зараз проведення такої налагодженої роботи, яку раніше виконував А-50», – зазначила Гуменюк.
За її словами, 80 FPV-дронів – «це дуже велика потужність». Вона додала, що поки росія готує нову команду та новий літак, окупанти намагаються збирати інформацію шляхом запуску невеликих груп розвідувальних дронів.
Крім цього, уточнила Гуменюк, за 28 січня оборонці бачили 40 ворожих FPV-дронів і понад 27 дронів зі скиданням розривних осколкових боєприпасів. За її даними, є постраждалі серед цивільного населення.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що вночі ворог випустив по Україні 8 БпЛА «Shahed-136/131» та 1 ракету «Іскандер-М».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].