СБУ затримала ворожого агента, який встановлював камери для стеження за кораблями ЗСУ
Чоловік стежив за пересуванням військових і цивільних суден у Миколаївському морпорту

СБУ затримала ворожого агента, який встановлював камери для стеження за кораблями ЗСУ.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Зазначається, що мешканця Миколаєва дистанційно завербувала фсб рф наприкінці 2023 року. Його завданням було збирати розвіддані про Сили оборони поблизу акваторії Чорного моря.
Для цього колаборант встановив декілька камер відеоспостереження поблизу Миколаївського морського порту. Вони мали вести постійну онлайн-трансляцію для окупантів, однак правоохоронці виявили камери та деактивували їх.
Зловмисника «зловили на гарячому», коли він встановлював чергову камеру. Під час обшуків у нього вилучили телефон із доказами протиправної діяльності. Чоловіка підозрюють у державній зраді – за це йому загрожує довічне ув'язнення.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що СБУ повідомила нардепу Шуфричу про підозру у фінансуванні росгвардії в т.о. Криму. Фігурант лише за 3 місяці 2016 року сплатив ворогу понад 500 000 рублів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].