Українських курсантів у військових вишах навчатимуть спеціалісти із США – Міноборони
Окрім цього, в одному з навчальних центрів впровадять інструменти оцінки, які використовують в американській армії

Українських курсантів у військових вищих навчальних закладах України навчатимуть спеціалісти із США.
Про це йшлося під час зустрічі заступниці Міністра оборони України Наталії Калмикової з представниками американської компанії Sonata.
Окрім цього, у рамках пілотного проєкту в одному з українських навчальних центрів впровадять інструменти оцінки, які використовують в американській армії. Уточнюється, що метою тестування є виявлення потенційних лідерів, які зможуть стати сержантами.
«Українська армія очікує на зміни. Ми маємо вже зараз максимально навчати майбутніх і чинних сержантів та офіцерів згідно з американськими стандартами. При цьому дуже важливо змінювати військову культуру. Адже від неї залежить майбутнє української армії», – наголосила Калмикова.
Вона переконана, що масштабні навчання в Україні із залученням американських спеціалістів дозволять «вирішити багато актуальних проблем в українському війську».
Уточнюється, що Sonata надає західну військову експертизу, консалтинг і матеріальну допомогу Україні.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Бельгія відправить два F-16 до Данії з березня до вересня для навчань українських пілотів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].