За минулу добу армія рф здійснила 9 ракетних і 77 авіаударів

За минулу добу армія рф здійснила 9 ракетних і 77 авіаударів

Є постраждалі серед цивільних

За минулу добу армія рф здійснила 9 ракетних і 77 авіаударів
Фото: AFP

Ворог завдав 9 ракетних і 77 авіаційних ударів, здійснив 119 обстрілів із реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ і населених пунктах.

Про це повідомляється у зведенні Генштабу Збройних сил України в неділю вранці.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Унаслідок російських терористичних атак, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань і пошкоджень зазнали приватні та багатоквартирні житлові будинки, інша цивільна інфраструктура», – наголошується у зведенні Генштабу.

Авіаційних ударів зазнали: Іванівка Харківської області; Надія Луганської області; Зарічне, Богданівка, Нью-Йорк, Диліївка, Олександропіль, Новоселівка Перша, Бердичі, Семенівка, Новобахмутівка, Орлівка, Парасковіївка, Новомихайлівка, Урожайне, Старомайорське Донецької області; Мала Токмачка, Роботине, Новоданилівка Запорізької області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло