Сейм Польщі ухвалив резолюцію про запровадження санкцій на агропродукцію з рф і білорусі

Сейм Польщі ухвалив резолюцію про запровадження санкцій на агропродукцію з рф і білорусі

«За» проголосував 441 депутат, ще двоє – утрималися

Сейм Польщі ухвалив резолюцію про запровадження санкцій на агропродукцію з рф і білорусі
Фото: PAP/Leszek Szymański

Сейм Республіки Польща ухвалив резолюцію про запровадження санкцій у зв'язку з імпортом російського й білоруського продовольства та сільськогосподарської продукції до Європейського Союзу.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Зазначається, що «за» проголосував 441 депутат, ще двоє – утрималися. Презентуючи позицію «Громадянської коаліції», депутатка Марта Вцисло зазначила, що Польща має переконувати всю європейську спільноту протистояти режимам і бути солідарними з Україною.

«Резолюція відповідає потребам польських та європейських фермерів, є голосом польського парламенту, а водночас посилює позицію польського уряду в переговорах з Європейським Союзом. Документ закликає Євросоюз повернутися до правил, які діяли в торгівлі з Україною та іншими країнами поза межами Союзу до початку повномасштабної війни, що відповідає основним вимогам польських фермерів», – повідомила вона.

У резолюції польський Сейм наголошує, що імпорт сільськогосподарської продукції з росії та республіки білорусь продовжує приносити величезні доходи виробникам, торговцям і бюджетам цих країн. Нижня палата парламенту Польщі закликає Єврокомісію запровадити санкції на імпорт російського та білоруського продовольства і сільськогосподарської продукції до Євросоюзу.

У документі наголошується: «Наш моральний обов'язок – припинити торгівлю, яка може прямо чи опосередковано сприяти зміцненню спроможності росії та білорусі, яка її підтримує, продовжувати війну з Україною. Ба більше, російський імпорт може містити зерно, вкрадене з окупованих територій України».

Раніше повідомлялося, що фермери Латвії вимагають заборонити імпорт російської та білоруської сільгосппродукції.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло