Суд Києва залишив Романа Гринкевича під вартою до 17 квітня
Разом з тим розмір застави зменшили до 469 млн грн

Печерський суд м. Києва частково задовольнив клопотання прокурора. Суддя залишив Романа Гринкевича під вартою до 17 квітня. Разом з тим розмір застави зменшили до 469 млн грн.
Про це повідомило «Суспільне».
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
За даним видання, захист Гринкевича заявив, що подаватиме апеляцію. Роман Гринкевич є одним із пʼятьох підозрюваних у справі постачання одягу для ЗСУ.
Зазначається, що прокурор Олександр Ливчук просив продовжити запобіжний захід, оскільки, за його словами, Гринкевич може переховуватися від слідства й суду, а також виїхати за кордон.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ДБР арештує майно Соні Морозюк – колишньої нареченої Романа Гринкевича, який підозрюється в шахрайстві з постачанням одягу ЗСУ.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.