Vodafone продає свій італійський бізнес підконтрольній швейцарському уряду компанії за 8 млрд євро

Vodafone продає свій італійський бізнес підконтрольній швейцарському уряду компанії за 8 млрд євро

Swisscom планує поєднати Vodafone Italia зі своїм італійським підрозділом Fastweb

Vodafone продає свій італійський бізнес підконтрольній швейцарському уряду компанії за 8 млрд євро
Фото: depositphotos.com

Швейцарська телекомунікаційна компанія Swisscom купує італійський бізнес британської компанії Vodafone за 8 млрд євро.

Про це повідомляє Reuters.

Swisscom планує поєднати Vodafone Italia зі своїм італійським підрозділом Fastweb. Більш ефективна структура витрат та інші фактори дозволять досягти синергії у розмірі орієнтовно 600 млн євро на рік.

Очікується, що угода буде завершена в I кварталі 2025 року. Уряд Швейцарії, який є контрольним акціонером Swisscom, окремо заявив про підтримку угоди.

Бекграунд. Swisscom працює в Італії з 2007 року через Fastweb, і за останні 10 років компанія збільшила на 50% доходи й кількість клієнтів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло