росія почала прямі поставки нафти в Північну Корею попри санкції ООН – FT

росія почала прямі поставки нафти в Північну Корею попри санкції ООН – FT

У березні щонайменше 5 північнокорейських танкерів вирушили в порти рф за нафтою

росія почала прямі поставки нафти в Північну Корею попри санкції ООН – FT
Фото: Getty Images

КНДР купує російську нафту попри санкції ООН.

Про це пише Financial Times.

Британський аналітичний центр RUSI надав виданню супутникові знімки за березень, на яких щонайменше п'ять північнокорейських танкерів прямують до російських портів на Далекому Сході за нафтою.

Уперше такі постачання, після введення обмежень на передачу нафти Північній Кореї у 2017 році, задокументували 7 березня цього року.

Дослідники RUSI порахували, що за декілька тижнів КНДР могла отримати від росії 125 000 барелів нафтопродуктів, що становить чверть від дозволеного обсягу для Північної Кореї на рік.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росія допомогла Північній Кореї отримати доступ до міжнародних банківських систем. рф дозволила розблокувати $9 млн із $30 млн заморожених північнокорейських активів, що зберігаються у російських банках.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло