росія вдарила по енергетичній інфраструктурі в 4 областях
На Харківщині запроваджені графіки аварійних відключень

Російські військові уночі 11 квітня атакували енергетичну інфраструктуру в Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях.
Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.
«Ворог знову атакує нашу енергетичну інфраструктуру! Атаковані об’єкти генерації та системи передачі в Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях», – написав він.
Галущенко додав, що енергетики вже працюють над усуненням наслідків.
«Укренерго» зазначило, що на Харківщині запроваджені графіки аварійних відключень, в інших регіонах обмеження споживання не застосовувалися.
Раніше повідомлялося, що російські атаки призвели до повного знеструмлення Миколаєва та області, відключення діють і на Сході України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].