Окупанти 12000 разів атакували Херсонщину від початку 2024 року – Прокудін

Окупанти 12000 разів атакували Херсонщину від початку 2024 року – Прокудін

За словами очільника ОВА, за цей час 64 людини загинули, ще 292 – поранені

Окупанти 12000 разів атакували Херсонщину від початку 2024 року – Прокудін
Наслідки ворожого обстрілу Берислава 23 січня 2024 року
Фото: Олександр Прокудін

Країна-терорист росія 12000 разів атакували Херсонську область. За цей час 64 людини загинули, ще 292 – поранені.

Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, внаслідок обстрілів пошкоджено майже 28000 об'єктів. Зокрема, йдеться про 144 школи, 110 дитячих садочків, 154 лікарні та 112 адміністративних будівель.

Окрім цього, додав він, з початку року зафіксовано понад 300 ударів FPV-дронами та 600 випадків скидання вибухівки з дрона військовими країни-агресорки.

«Питання підтримки нашого регіону порушили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України Володимиру Зеленському… Спільно окреслили шляхи розвʼязання проблем», – наголосив Прокудін.

Очільник ОВА також подякував Зеленському, уряду, Офісу президента та іншим областям за увагу до Херсонщини.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що внаслідок обстрілів у Херсоні загорілися три приватні будинки, пошкоджено багатоповерхівку.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло