Апеляційний суд Києва скасував арешт частки у 19,8% акцій компанії lifecell та 100% акцій Paycell
Імовірно, це відкриває шлях до продажу компанії за $525 млн

Апеляційний суд Києва вирішив скасувати арешт 19,8% акцій компанії lifecell і 100% акцій Paycell. Це відкриває можливість для завершення угоди з NJJ Holding.
Про це пише Економічна правда.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Суд в Києві скасував арешт акцій обох компаній з 16 квітня. Представник Turkcell Максим Шевердін підтвердив цю інформацію, зауваживши, що скасування арешту дозволяє власникові вільно розпоряджатися своїм майном.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що продаж lifecell прямо забороняє будь-які виплати підсанкційному олігарху Михайлу Фрідману.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.