Google запускає другий етап Фонду підтримки для українських стартапів
Пріоритет надаватимуть компаніям, які використовують штучний інтелект

Google розпочинає процес приймання заявок на другий етап Фонду підтримки стартапів в Україні, призначеного для виділення $10 млн.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.
Українські підприємства можуть отримати фінансування в розмірі до $100 000 для розвитку свого бізнесу, що може використовуватися для відновлення підприємств, які постраждали від воєнних подій, масштабування або створення нових продуктів відповідно до бізнес-потреб компаній.
Щоб одержати підтримку від Google, необхідно мати юридичну особу, зареєстровану в Україні, а також MVP, що демонструє потенційний комерційний успіх і корисність для користувачів.
Пріоритет надаватиметься компаніям, які працюють у сфері штучного інтелекту. Крім фінансування, стартапи можуть одержати додаткову підтримку у вигляді кредитів Google Cloud на суму до $350 000. Вони також отримають доступ до інноваційних рішень і продуктів Google, що допоможе їм розширити можливості для розвитку своїх команд. Заявки на отримання гранту можна подавати до 5 червня.
Переможців другого етапу Фонду підтримки стартапів Google в Україні оголошуватимуть поетапно – у червні та вересні 2024 року, а також протягом 2025 року.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що стартує відбір проєктів на грантову програму від Мінцифри та EU4Business. Учасники отримають кошти на відновлення та розвиток власного бізнесу. Загальна сума – 300 000 євро, кожен грант – до 15 000 євро.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].