Ціни на нафту падають на тлі збільшення запасів у США

Ціни на нафту падають на тлі збільшення запасів у США

Ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 30 центів – до $82,86 за барель, на американську нафту марки West Texas Intermediate впали на 25 центів – до $78,13 за барель

Ціни на нафту падають на тлі збільшення запасів у США

На початку торгів ціни на нафту зазнали спаду через те, що дані з галузі показали збільшення запасів як сирої нафти, так і палива в США, що свідчить про слабкий попит.

Про це пише Reuters.

Ф'ючерси на нафту марки Brent втратили 30 центів, або 0,36%, опустившись до рівня $82,86 за барель. Ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate впали на 25 центів, або 0,32%, до $78,13 за барель.

На попередній сесії обидва ф'ючерси незначно знизилися, вказуючи на послаблення дефіциту пропозиції та зниження світового попиту на нафту після опублікування прогнозного звіту Агентства з охорони довкілля США.

Протягом тижня запаси нафти в США зросли на 509 000 барелів, повідомили джерела на ринку, посилаючись на дані Американського інституту нафти. Також, за їхніми словами, зросли запаси бензину й дистилятів.

Аналітики ING у своїй записці для клієнтів зазначили, що дані API, опубліковані вночі, були помірно ведмежими через зростання запасів як сирої нафти, так і нафтопродуктів. Вони також вказують на занепокоєння щодо слабкого попиту на бензин у США та збільшення запасів, що спричинило стрімке зростання цін на бензин RBOB.

Аналітики, опитані Reuters, вважають, що минулого тижня запаси сирої нафти в США зменшилися приблизно на 1,1 млн барелів.

Ринки також відчувають тиск через очікування щодо скорочення постачань з боку Організації країн – експортерів нафти та асоційованих членів (ОПЕК+) напередодні політичної зустрічі 1 червня. Аналітики ING зауважують, що ціни на нафту піддаються тиску через розмови про виробничу політику ОПЕК+. Очікується, що члени ОПЕК+ продовжать свої додаткові добровільні скорочення постачань після II кварталу цього року.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Сполучені Штати Америки та Саудівська Аравія впритул наблизилися до ухвалення історичного пакту, який дає королівству гарантії безпеки й торує можливий шлях до дипломатичних стосунків з Ізраїлем. Але лише після припинення війни в секторі Газа, свідчать обізнані джерела.

На шляху цієї угоди ще буде вдосталь перепон, проте її цінність безумовна – вона встановить нові переговорні рамки замість тих, що були знищені 7 жовтня, коли бойовики Хамасу атакували Ізраїль. Переговори Вашингтона та Ріяда останнім часом стрімко пришвидшились, і перемовники налаштовані дійти остаточної згоди протягом найближчих тижнів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло