У Києві вводять обмеження е/е для бізнесу та промисловості: у які години будуть відключення

У Києві вводять обмеження е/е для бізнесу та промисловості: у які години будуть відключення

Для побутових споживачів обмеження не застосовуються

У Києві вводять обмеження е/е для бізнесу та промисловості: у які години будуть відключення
Фото: depositphotos.com

У Києві з 18:00 10 травня до 7:00 11 травня запроваджуються графіки обмеження споживання електроенергії для бізнесу та промислового сектору.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

«Наразі ситуація в енергосистемі вимагає вжиття заходів з економії електроенергії. Тому тимчасово, з 18:00 до 7:00 ранку, буде обмежено постачання електроенергії для юридичних споживачів», – йдеться в повідомленні.

Для побутових споживачів обмеження не застосовуються.

Однак киян закликають самостійно економити електроенергію, особливо у вечірні години пікового навантаження.

Нагадаємо: внаслідок постійних атак росіян на об'єкти критичної інфраструктури, найсерйозніші проблеми в енергетиці спостерігаються на Дніпропетровщині та Харківщині. У Харкові кожну годину десь 250 000 людей перебувають без світла, на Дніпропетровщині діють промислові обмеження.

Попри те що квітень і травень є місяцями з найнижчим енергоспоживанням, вже зараз в Україні спостерігається дефіцит у пікові ранкові та вечірні години споживання.

Напередодні Кудрицький повідомив, що після атаки 8 травня імпорт електроенергії з Європи не може перекрити дефіцит, що виник після російських ударів, тому дефіцит генерації електроенергії в Україні досить великий.

Учора з 18:00 до 24:00 для промисловості діяли графіки обмеження потужності. У разі якщо споживання зростатиме, енергетики можуть застосувати аварійні відключення й для побутових споживачів.

Загалом енергетика зазнає масштабних змін в усьому світі. Галузь у провідних державах за допомогою новітніх технологій адаптується до швидкого зростання потужностей відновлюваної генерації у відповідь на попит споживачів і посилення кліматичних політик. Швидкому розвитку сприятимуть технології Smart Grid, які забезпечать гнучкість та адаптивність нової енергосистеми.

Mind дослідив, наскільки реально цим технологіям «прижитися» в українській енергетиці, як швидко це може статися, а також як загалом сучасні тренди вдосконалюють роботу енергосистеми.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло