«Укртелеком» інвестує у розвиток телекомунікацій близько 1 млрд грн

«Укртелеком» інвестує у розвиток телекомунікацій близько 1 млрд грн

Основні напрями – удосконалення транспортної інфраструктури та ядра мережі з метою розширення їх пропускної здатності, гнучкості та захищеності від ворожих атак

«Укртелеком» інвестує у розвиток телекомунікацій близько 1 млрд грн
Фото: Рexels

Компанія «Укртелеком» інвестувала понад 1 млрд грн у розвиток телекомунікацій протягом двох років повномасштабної війни та планує додатково вкласти ще мільярд у 2024 році.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У 2022–2023 роках «Укртелеком» інвестував понад 1 млрд грн власних коштів у розвиток і модернізацію телекомунікаційної мережі та IT-інфраструктури.

Основні напрями – удосконалення транспортної інфраструктури та ядра мережі для розширення пропускної здатності, гнучкості та захищеності від атак; модернізація мідної інфраструктури через заміну її на сучасну оптичну; будівництво нових оптичних мереж доступу до сучасних телекомунікаційних сервісів.

За два роки війни було прокладено майже 11 тис. кілометрів волоконно-оптичного кабелю. Значні кошти пішли на придбання додаткового обладнання автономного енергопостачання для забезпечення безперебійного енергонезалежного інтернету.

Також значні інвестиції були спрямовані на кібербезпеку для підтримки стійкості та захищеності інфраструктури.

В умовах війни виникли нові напрями капітальних інвестицій, пов'язані з відновленням пошкоджених і зруйнованих вузлів зв'язку та лінійної інфраструктури.

«Укртелеком» продовжує будувати нові оптичні мережі й модернізувати мідну інфраструктуру. У 2024 році заплановано збільшення обсягів будівництва нових волоконно-оптичних ліній на 55% проти попередніх років. Планується прокласти 8300 км оптичних мереж, що дозволить ще більшій кількості підприємств та українців користуватися сучасними телекомунікаційними послугами.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні АТ «Укртелеком» вивчає можливість придбання одного з операторів фіксованого інтернету. Разом з тим наразі безпосередніх переговорів компанія не веде.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло