Кабмін зняв заборону на експорт вугілля
Тепер Україна зможе експортувати цьогоріч понад мільйон тонн вугілля

Кабінет Міністрів зняв заборону на експорт вугілля кам'яного, антрациту, брикетів, котунів та аналогічних видів твердого палива, отриманих із кам'яного вугілля.
Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
«Замінено квоту обсягом 0 тонн на експорт вугілля кам’яного, антрациту; брикетів, котунів та аналогічних видів твердого палива, одержаних з кам’яного вугілля, квотою обсягом 1 153 тис. тонн з метою забезпечення роботи державних вугледобувних підприємств та реалізації енергетичного вугілля на експорт», – написав він.
Відтепер Україна зможе експортувати 1,15 млн тонн вугілля у 2024 році.
Нагадаємо: Україна зупинила експорт вугілля в червні 2022 року заради захисту енергосектору в умовах воєнної агресії рф. У грудні 2022 року Кабмін продовжив нульову квоту на експорт вугілля на 2023 рік.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабінет Міністрів запровадив квоту обсягом 0 (нуль) тонн на експорт українського цукру до Європейського Союзу. Заборона на експорт пов'язана з тим, що Україна вже поставила до ЄС 262 600 тонн цукру, визначених як квота на 2024 рік.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].