Рада ратифікувала Конвенцію, що усуває подвійне оподаткування з Японією

Рада ратифікувала Конвенцію, що усуває подвійне оподаткування з Японією

Крім того, Парламент ратифікував і угоду з ЄБРР про фінансування з відновлення безпечних умов на ЧАЕС

Рада ратифікувала Конвенцію, що усуває подвійне оподаткування з Японією
Фото: ілюстративне

Верховна Рада ратифікувала Конвенцію між Україною та Японією про усунення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням і уникненням та Протоколу до неї. «За» проголосувало 298 депутатів.

Про це повідомив нареп Олексій Гончаренко.

Конвенцією з Протоколом передбачають правила розподілу між Україною та Японією прав оподаткувати певні видів доходів, що одержують резиденти однієї Договірної Держави з джерел у іншій Договірній Державі, зокрема, обмежили право країни, що є джерелом доходу, на:

  • оподаткування дивідендів (5% – для дивідендів, які отримує компанія Договірної Держави, що володіє принаймні 25% капіталу компанії іншої Договірної Держави, яка такі дивіденди виплачує);
  • процентів (10% та 5%, якщо бенефіціарним власником процентів є банк, страхова компанія або торговець цінними паперами, або визнаний пенсійний фонд, або якщо проценти сплачують щодо боргових вимог, що виникають у результаті продажу обладнання чи товарів або надання послуг у кредит)
  • роялті (5%).

Крім того, Рада ратифікувала Рамкову угоду між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля. (За-311).

Згідно з правилами РМСЧ Європейський банк реконструкції та розвитку надаватиме фінансування на грантовій основі з ресурсів РМСЧ для фінансування або співфінансування реалізації відповідних проєктів.

Ратифікація угоди створить правовий механізм для управління відповідною діяльністю РМСЧ в Україні та дозволить надання грантів з ресурсів РМСЧ на реалізацію Проєктів у сфері ядерної та радіаційної безпеки.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Оновлена угода, зокрема, містить спеціальні нові розділи про транскордонну торгівлю послугами, фінпослуги, тимчасовий в’їзд для ділових осіб, торгівлю та гендер.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло