Johnson & Johnson шостий рік поспіль очолила рейтинг найдорожчих фармацевтичних брендів світу

Johnson & Johnson шостий рік поспіль очолила рейтинг найдорожчих фармацевтичних брендів світу

Вартість бренду Johnson & Johnson зросла на 5% за минулий рік

Johnson & Johnson шостий рік поспіль очолила рейтинг найдорожчих фармацевтичних брендів світу
Фото: depositphotos

Американська компанія Johnson & Johnson знову визнана найдорожчим фармацевтичним брендом світу, згідно з рейтингом Brand Finance. Це шостий рік поспіль, коли компанія очолює цей список.

Вартість бренду Johnson & Johnson зросла на 5% за минулий рік, досягнувши $13,4 млрд. Цей ріст частково пояснюється виділенням у 2023 році в окрему компанію Kenvue бізнесу з випуску таких споживчих товарів медичного призначення, як Band-Aid, Tylenol, Neutrogena і Clean & Clear.

Реструктуризація Johnson & Johnson відповідає загальному тренду в фармацевтичній галузі. Pfizer Inc. та GSK об'єднали свої підрозділи безрецептурних препаратів і товарів для особистої гігієни в Haleon, а Novartis провела лістинг підрозділу Sandoz, який виробляє препарати-генерики та біосиміляри.

Найактивніше зростання вартості бренду зафіксували фармкомпанії Novo Nordisk (на 64%, до $5,1 млрд) і Eli Lilly (на 53%, до $5,9 млрд). Обидві компанії спеціалізуються на виробництві препаратів проти діабету і вкрай популярних останнім часом ліків для схуднення.

Серед 25 найдорожчих фармацевтичних брендів світу опинилися відразу чотири китайські компанії: Sinopharm ($3,6 млрд), Guangzhou Pharmaceutical, Shanghai Pharmaceuticals і Yunnan Baiyao.

У рейтингу також представлені лідери з інших секторів охорони здоров'я:

  • Медичне обладнання: Fresenius (Німеччина) – $7,7 млрд (зростання на 6%)
  • Послуги у сфері охорони здоров'я: UnitedHealth Group (США) – $47,6 млрд (зростання на 28%)
У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло