Мonobank вдруге потрапив до рейтингу найкращих фінтех-компаній світу

Мonobank вдруге потрапив до рейтингу найкращих фінтех-компаній світу

Це єдина українська компанія у списку необанків

Мonobank вдруге потрапив до рейтингу найкращих фінтех-компаній світу
Фото: ілюстративне

Monobank вдруге потрапив до глобального рейтингу найкращих фінтех-компаній світу у категорії необанкінгу.

Про це повідомив співвласник фінустанови Олег Гороховський.

Видання CNBC спільно з дослідницькою фірмою Statista оприлюднили список 250 найкращих фінтех-компаній світу за 2024 рік.

«Список охоплює вісім категорій фінтех-компаній, зокрема альтернативні фінанси, банківські рішення, бізнес-процеси, цифрові активи, фінансове планування, необанкінг, платежі та управління капіталом», – зазначив Гороховський. А також уточнив, що найбільшим сегментом залишаються платежі, на які припадає 24% компаній у списку.

Зазначається, що рейтинг базується на аналізі, проведеному з березня до травня 2024 року, понад 2000 компаній, для яких було зібрано більш як 20 000 точок даних. Компанії оцінювались за загальними показниками ефективності, що займали 40% ваги в оцінці, та специфічними для сегмента ключовими показниками ефективності з часткою в 60% оцінки.

За словами співвласника фінустанови, monobank став єдиним представником України.

«Одним із 35 проєктів у категорії найкращих світових необанків було визнано український monobank. Це єдина українська фінтех-компанія у списку необанків та загальному списку», – наголосив він.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що monobank запускає мобільний застосунок для клієнтів кафе, барів і ресторанів. Expirenza 2.0 дозволяє переглядати меню, оплачувати рахунки з чайовими / бойовими та залишати відгуки про кафе та ресторани за QR-кодом. У застосунку зібрані понад 1700 закладів-партнерів по всій Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло