росія використовує своїх поранених військових і українських полонених для атак «м’ясними штурмами» – The Telegraph
За свідченням українських військових, росіяни під час атак ставлять попереду полонених у порушення всіх конвенцій

Російські війська відправляють поранених солдатів назад на фронт і використовують українських військовополонених як щити під час атак «м’ясними штурмами», пише The Telegraph 14 липня з посиланням на українських військових на передовій.
Атаки типу «м’ясні штурми» – це атаки піхотних підрозділів без бронетехніки чи інших захисних щитів. росія застосовувала такі атаки, зокрема, у боях за захоплення Авдіївки.
Українські військові розповіли, що росія часто не евакуює поранених військових і повертає своїх поранених солдатів назад на поле бою у складі цих формувань.
Поранених російських військових «просто залишають на позиціях помирати», розповів The Telegraph український військовий із позивним Хантер.
«Це звичайна ситуація, коли в полон потрапляють поранені російські солдати, – сказав Хантер. – За їхніми словами, вони були залишені напризволяще без їжі та води помирати своїми ж товаришами».
Хантер та інші військові також повідомляли, що бачили, як українських військовополонених змушували йти попереду російських частин.
«Звичайно, я бачив військовополонених, це обурливо й роздирає нас зсередини, таке ставлення до військовополонених неприпустимо й заборонено конвенціями», – розповів кулеметник Юрій.
Згідно з витоком документів Міністерства оборони США, від 462 тис. до 728 тис. російських солдатів були вбиті, поранені або взяті в полон під час повномасштабного вторгнення в Україну.
Ці втрати перевищують кількість російських військ, які готувалися до вторгнення в лютому 2022 року. Оцінки також перевищують загальні втрати росії у військових конфліктах із часів Другої світової війни.
Наприкінці червня газета The New York Times повідомила, що рф продовжує вербувати від 25 тис. до 30 тис. нових солдатів на місяць. Це дозволяє російській армії поповнювати свої війська, щоб продовжувати здійснювати «м’ясні штурми», повідомляє NYT.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].