ГУР здійснило рейд на окуповану росіянами Кінбурнську косу
Спецпризначенці знищили три десятки окупантів та їхню техніку

Спецпризначенці Головного управління розвідки України здійснили десантну операцію на окуповану росіянами Кінбурнську косу.
Про це повідомила пресслужба ГУР.
«9 серпня 2024 року в результаті рейду на окуповану росіянами Кінбурнську косу було знищено шість одиниць броньованої техніки ворога та ліквідовано близько трьох десятків загарбників», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що під час місії на косі спецпризначенці атакували укріплення росіян на їхніх позиціях «Кінбурнська фортеця», «морський вокзал» та «пам’ятник суворова».
«Біля останнього воїни ГУР встановили бойовий прапор Воєнної розвідки України. Кінбурнська коса буде вільною, як і всі інші тимчасово окуповані території України», – наголосили розвідники.
Уточнюється, що десантну операцію здійснили підрозділи «Химера», «Стугна», «Paragon», «Сибірський батальйон», «Терор» у складі спецпідрозділу Тимура ГУР МО України за підтримки Військово-Морських Сил ЗСУ та у взаємодії з іншими складовими Сил безпеки й оборони держави.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ГУР здійснило наліт на Тендрівську косу в Чорному морі. Розвідники знищили російську бронетехніку, комплекс РЕБ, фортифікації
Перед цим українська розвідка заявила про удар по російській авіабазі у Сирії. Атаку на позиції військовослужбовців рф здійснили бійці угруповання «Хімік».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].