«Наша сила у партнерстві»: меценат Олег Крот назвав фактори, які сприятимуть закінченню війни, розвитку та вступу України до ЄС
Pekлama

«Наша сила у партнерстві»: меценат Олег Крот назвав фактори, які сприятимуть закінченню війни, розвитку та вступу України до ЄС

Ми прагнемо стати надійним партнером для наших союзників, готовими до взаємодії та спільної роботи над вирішенням глобальних викликів

This text is also available in English
«Наша сила у партнерстві»: меценат Олег Крот назвав фактори, які сприятимуть закінченню війни, розвитку та вступу України до ЄС

В умовах війни та на шляху до вступу до Європейського Союзу, розвиток партнерства і становлення України як сильного союзника набувають особливого значення.

Партнерство, як на внутрішньому, так і на міжнародному рівнях, є ключовим елементом для зміцнення країни. Перші дні повномасштабного вторгнення і подальший перебіг війни показав, що взаємодія між урядом, громадянським суспільством та міжнародними партнерами є вирішальною для захисту нашої незалежності та суверенітету.

Завдяки партнерству наша держава отримала фінансову підтримку, необхідну зброю, розголос подій навколо України на світовій арені. А українці змогли отримати спочатку безпечний прихисток на території країн-партнерів, а надалі виплати, гуманітарну допомогу і роботу.

Підтримка, яку ми отримуємо від наших союзників, допомагає нам не лише у військовій сфері, але й у питаннях гуманітарної допомоги, економічного відновлення та реформування державних інституцій.

«В умовах сучасних викликів, що стоять перед Україною, питання розвитку партнерства та становлення нашої держави як сильного союзника набуває особливої ваги. Я глибоко переконаний у важливості співпраці та підтримки національних ініціатив, спрямованих на зміцнення нашої країни», – зазначає благодійник та бізнесмен Олег Крот.

На шляху до вступу в ЄС, партнерство з європейськими країнами є особливо важливим. У червні 2022 року Україна отримала статус кандидата в ЄС. Процес  вступу може зайняти кілька років.

Точна дата вступу України до ЄС залежить від швидкості та успішності проведення реформ, політичної волі країн-членів ЄС та загальної ситуації в регіоні. Наприклад, країни, які вступили до ЄС у 2004 році, працювали над виконанням умов протягом 5-10 років.

Євроінтеграція відкриває перед Україною нові можливості для розвитку, доступ до ринків, інвестицій та технологій. Але для цього ми повинні продовжувати роботу над реформами, що відповідають європейським стандартам. Це вимагає тісної співпраці між усіма гілками влади, бізнесом та громадянським суспільством, а також впровадження усіх реформ та необхідних умов, яких від нас очікують міжнародні партнери.

«Ми повинні активно сприяти становленню України як надійного партнера на світовій арені. Це можливо лише за умови, що ми будемо підтримувати наші таланти, інновації та підприємництво. Інвестиції в освіту, науку та культуру, а також підтримка соціальних ініціатив є ключовими факторами для побудови успішної та конкурентоспроможної держави», – додає меценат.

Міжнародна підтримка, яку ми отримуємо, є важливою для нашого успіху. Спільні зусилля з партнерами з ЄС допомагають українцям посилювати економіку, покращувати інфраструктуру та зміцнювати правову систему. Це, у свою чергу, робить державу сильнішою та більш стійкою до зовнішніх загроз.

«Вступ до ЄС є стратегічною метою для України. Це не лише забезпечить нам економічну стабільність та процвітання, але й зміцнить нашу позицію на міжнародній арені. Ми прагнемо стати надійним партнером для наших союзників, готовими до взаємодії та спільної роботи над вирішенням глобальних викликів», – наголошує меценат Олег Крот.

Розвиток партнерства та становлення України як сильного союзника є критично важливими для нашого успіху в умовах війни та на шляху до євроінтеграції.

Тільки об’єднавши зусилля національних і міжнародних партнерів, Україна зможе забезпечити мир, стабільність та розквіт держави та майбутніх поколінь українців.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло