РНБО зняла санкції з власника «Юнігран»: чотири кар'єри знову запрацювали

РНБО зняла санкції з власника «Юнігран»: чотири кар'єри знову запрацювали

Скасування санкцій відновлює роботу чотирьох ключових кар'єрів у Житомирській області

РНБО зняла санкції з власника 	«Юнігран»: чотири кар'єри знову запрацювали

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) вирішила зняти санкції з Ігоря Наумця, власника однієї з найбільших компаній, що здійснює видобуток щебеню, «Юнігран». Під санкції також потрапила британська громадянка Елена Калпа, на яку Наумець переписав свої активи на початку 2023 року. Тепер ці обмеження скасовано.

Про це повідомляється в указі №511/2024.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Зокрема, з-під санкцій вивели чотири дозволи на видобуток граніту та інших корисних копалин у Житомирській області:

  • Коростенський кар'єр – видобування граніту.
  • Малинський каменедробильний завод – видобування граніту.
  • Пинязевицький кар'єр (два окремі дозволи) – видобування граніту, анортозиту, габро і монцоніту.

Ці дозволи знову дозволяють підприємствам працювати, видобуваючи необхідні для будівництва матеріали.

Бекграунд. Схожий випадок стався раніше з компанією Smart Energy, яка належить Вадиму Новинському. Після того як РНБО зняла частину санкцій, компанія змогла повернути собі газові ліцензії і продовжити видобуток. Ліцензії поновили компаніям:

  • «Укргазвидобуток», яка займається видобутком газу, природного конденсату та супутніх компонентів на Островерхівському родовищі;
  • «Пром-Енерго Продукт», яка займається видобутком вуглеводнів на Васищівському родовищі. Обидва родовища розташовані на Харківщині.
  • «Аркона Газ-Енергія», яка має дозвіл на дослідно-промислову розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища, що у Полтавській області.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло