Bloomberg: Іран може розпочати постачання балістичних ракет в росію найближчим часом
Постачання може розпочатися протягом декількох днів, стверджує джерело

Європейські офіційні особи очікують, що Іран найближчим часом поставить росії балістичні ракети, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.
Іран уже надав росії сотні безпілотників Shahed, які щодня використовують російські війська для атак на українські міста.
На початку року агентство Reuters повідомляло, що Тегеран міг передати Москві близько 400 балістичних ракет.
Джерела Bloomberg не розкривають можливі терміни, тип ракет і масштаби постачання, при цьому один з них припустив, що постачання може розпочатися протягом декількох днів.
США та союзники по НАТО неодноразово застерігали Тегеран від подібного кроку і вживали дипломатичних зусиль, щоб запобігти йому, зазначає агентство.
Рада національної безпеки Білого дому не одразу відповіла на прохання про коментар. МЗС Ірану та його представництво при ООН також не відповіли на запити журналістів.
Бекграунд. Між тим повідомлялося, що балістична ракета, розроблена Україною, має дальність 600-700 км. Раніше Тарас Чмут заявив, що Україна зараз розробляє три модифікації «Сапсана».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].