Угорська MOL домовилася з постачальниками нафти про транзит по нафтопроводу “Дружба”

Угорська MOL домовилася з постачальниками нафти про транзит по нафтопроводу “Дружба”

За контрактом між українською «Укртранснафтою» та російською «Транснафтою» Україна продовжить прокачувати російську нафту до 2029 року

Этот текст также доступен на русском
Угорська MOL домовилася з постачальниками нафти про транзит по нафтопроводу “Дружба”
фото DR

Найбільша угорська нафтогазова група MOL уклала з постачальниками нафти та операторами трубопроводів угоду про забезпечення безперервного транспортування сирої нафти трубопроводом «Дружба» через Білорусь та Україну в Угорщину і Словаччину.

«Оновлені угоди про транспортування та нові домовленості про передачу прав власності на сиру нафту повністю відповідають усім відповідним санкціям та положенням, у тому числі рестрикціям ЄС та України», – йдеться у заяві групи MOL, на яку посилається DW.

«Нова домовленість забезпечує стійке рішення для транспортування сирої нафти трубопроводом «Дружба», – прокоментував угоду виконавчий віце-президент MOL Group Downstream Габріель Сабо.

За його словами, MOL продовжить використовувати технологію переробки нафти на заводах в Угорщині та Словаччині.

За контрактом між українською «Укртранснафтою» та російською «Транснафтою» Україна продовжить прокачувати російську нафту до 2029 року.

Маршрут нафтопроводу «Дружба» у Гомельській області ділиться на гілки: північну (йде по території Білорусі, Польщі, Німеччини, Латвії та Литви) та південну (по території України, Чехії, Словаччини, Угорщини та Хорватії).

Бекграунд. Як повідомляв Bloomberg, у липні експорт російської нафти до Угорщини та Словаччини територією України залишався на звичному рівні, незважаючи на санкції Києва проти «Лукойлу». Більшу частину обсягів замінила компанія «Татнафта».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло