Нічна атака «шахедами»: Одещина під ударом другу ніч поспіль
Падіння уламків дронів зафіксували на багатьох локаціях

У ніч проти 14 вересня росія атакувала Україну дронами-камікадзе. Усього запустили 76 «шахедів».
Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ.
Протиповітряна оборона працювала у межах 12 областех: Одеської, Миколаївської, Херсонської, Полтавської, Харківської, Київської, Донецької, Житомирської, Дніпропетровської, Черкаської, Вінницької та Сумської.
У результаті бойової роботи вдалося знищити 72 ударних БПЛА. Ще 2 безпілотника повернули свій курс назад у росію, а решта – локаційно втрачені на території України.
Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що ворог атакує регіон дронами-камікадзе другу ніч поспіль. Завдяки тривалій роботі захисників неба обійшлося без влучань та жертв.
Однак уламки збитих БПЛА фіксують на декількох локаціях:
- у передмісті Одеси на території приватного домогосподарства зруйновані 3 споруди, пошкоджений житловий будинок та гараж;
- в Одеському районі на території житлового сектору. Загорівся даху приватного будинку, пожежу ліквідували господарі;
- на іншій локації в тому ж районі загорівся автомобіль та складське приміщення. Рятувальники приборкали вогонь;
- в Ізмаїльському районі пошкоджено стіну ангара, вікна і двері дачного будинку.
Мер Києва Віталій Кличко також повідомив про падіння уламків «шахеда». Вони впали на комунальне підприємство в Оболонському районі. Пожежі немає, однак на місце прямують екстрені служби.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що внаслідок нічної атаки «шахедами» в Одесі та Миколаєві є пошкодження. Уламки дрона впали на продовольче підприємство, виникла пожежа.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].