Удар балістикою по Кривому Рогу: 4-ро постраждалих, серед яких дитина
Всім надана необхідна меддопомога

Російські війська завдали удару балістичною ракетою по Кривому Рогу. Внаслідок нічного ракетного удару постраждали четверо людей, серед них 12-річна дитина.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
«Четверо людей постраждали через ракетний удар по Кривому Рогу. Поранена 12-річна дівчинка. Її стан, на щастя, задовільний. Лікуватиметься вдома», – йдеться у повідомленні.
Крім того, поранення дістали 22-річний чоловік та жінки 36 і 63 років. Всім надана необхідна меддопомога.
Зазначається, що пошкоджені готель, п'ять багатоповерхівок, об'єкт культури, банк, два магазини та 14 автівок.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що російські окупанти цієї ночі знову здійснили атаку на українську столицю – Київ. Тривога тривала понад 5 годин. Станом на зараз, відомо про одного потерпілого у Соломʼянському районі. Як повідомляється, медики зафіксували у чоловіка опіки обличчя. Від госпіталізації постраждалий відмовився.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.