Українська авіакомпанія SkyUp відновлює регулярні польоти: літатиме з Молдови
Вона буде базуватися в Кишиневі

Український авіаперевізник SkyUp Airlines оголосив про повернення до регулярних рейсів із весни 2025 року.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці компанії.
Зазначається, що всі рейси будуть із Кишинева, оскільки через війну аеропорти України не працюють.
«І хоча зараз найбільше ми сумуємо за нашим «Борисполем», розпочинаємо регулярні польоти не з нього. Проте ми стаємо ближчими на крок до дому. І обов’язково повернемося в мирне небо першими», – йдеться в повідомленні.
Маршрути охоплюють кілька країн Європи: Францію (Париж), Португалію (Лісабон), Іспанію (Барселона, Аліканте, Пальма-де-Майорка), Кіпр (Ларнака) і Грецію (Салоніки, Іракліон).
Компанія також наголосила, що кошти пасажирів, які зберігалися на рахунках через скасовані рейси, залишаються дійсними й можуть бути використані для нових подорожей.
За даними SkyUp, квитки на рейси вже доступні на сайті.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що відновлення авіасполучення в Україні можливе до завершення бойових дій. Проблему становлять прогнозовані графіки пасажирських літаків та відсутність укриттів в аеропортах.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].