росіяни випустили по Україні більше 100 дронів, ППО збила половину
Через падіння збитих БпЛА пошкоджено об’єкт інфраструктури, багатоквартирні та приватні будинки, автівки у кількох регіонах

У ніч проти15 грудня російські військові випустили по українській території 108 ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів. Також противник атакував Україну зенітною керованою ракетою С-300.
Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.
«Станом на 08:30 підтверджено збиття 56 ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у Чернігівській, Сумській, Київській, Полтавській, Черкаській, Хмельницькій, Миколаївській, Харківській, Донецькій та Дніпропетровській. Через активну протидію Сил оборони 49 ворожих безпілотників не досягли своїх цілей (локаційно втрачені), ще три – повернулось у росію», – йдеться в повідомленні.
Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони.
Через падіння збитих безпілотників були пошкоджені об’єкт інфраструктури, багатоквартирні та приватні будинки, автівки та майно громадян у кількох регіонах України. Постраждали люди, їм надається допомога.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що втрати ворога становлять 762 440 військових вбитими та пораненими.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].