Антимонопольне відомство Японії визнає Google винною в порушенні антимонопольного законодавства країни – ЗМІ
Триває розслідування щодо можливого порушення компанією антимонопольного законодавства у сфері веб-пошуку

Антимонопольне відомство Японії визнає компанію Google винною в порушенні антимонопольного законодавства країни.
Про це повідомляє агентство Reuters.
Японська комісія з чесної торгівлі (JFTC) незабаром видасть наказ про припинення і відмову від монополістичної практики, в якому попросить Google припинити її, йдеться у повідомленні.
Японське антимонопольне відомство розпочало розслідування щодо можливого порушення Google антимонопольного законодавства у сфері веб-пошуку в жовтні минулого року, слідом за аналогічними кроками влади в Європі та інших великих економіках.
Chrome – найпоширеніший у світі веб-браузер, який є основою бізнесу Google, надаючи інформацію про користувачів, що допомагає компанії таргетувати рекламу більш ефективно і прибутково.
Минулого місяця Міністерство юстиції США довело перед суддею, що компанія Google, яка належить корпорації Alphabet, повинна продати свій браузер Chrome і не повинна мати права повертатися на ринок браузерів протягом п'яти років, щоб покласти край монополії Google на пошукову систему.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що міністерство юстиції США звернулося до суду з рядом вимог до Google, зокрема й про раніше заявлений продаж браузера Chrome. Це пов’язано з тим, що у серпні 2024 року техгіганта офіційно визнали монополістом.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].