Росіяни вигадали черговий фейк щодо «особняків команди Залужного» у Каліфорнії

Росіяни вигадали черговий фейк щодо «особняків команди Залужного» у Каліфорнії

Україна спростувала ці твердження, назвавши їх брехнею для дискредитації ЗСУ

Росіяни вигадали черговий фейк щодо 	«особняків команди Залужного» у Каліфорнії
Фото: DR

Російська пропаганда розповсюджує фейкове відео про нібито особняки високопоставлених українських військових у США.

Про це у Facebook повідомивЦентр протидії дезінформації при РНБО України.

Наголошують, що фейкове відео поширюють від платформи United24 Media.

У ньому йдеться про те, що під час пожеж у Каліфорнії (США) постраждало вісім особняків, які нібито належать високопоставленим військовим з України.

Зокрема, у відео зазначили, що ці будинки нібито купили «члени команди [колишнього головкома ЗСУ Валерія] Залужного» у період із квітня 2022 року до лютого 2024 року, наголосили в ЦПД.

У Центрі верифікували інформацію в United24 Media і заявили, що платформа не створювала та не розповсюджувала цей відеоматеріал.

«Метою цієї брехні є дискредитація Збройних сил України», – підсумували в ЦПД при РНБО.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний заявив, що пряма участь таких союзників росії, як Іран, Китай, Північна Корея у війні проти України свідчить про початок третьої світової війни.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло