Уряд дозволив громадам купувати генератори для шкіл – Шмигаль

Уряд дозволив громадам купувати генератори для шкіл – Шмигаль

Раніше державні субвенції можна було витрачати лише на облаштування укриттів

Уряд дозволив громадам купувати генератори для шкіл – Шмигаль
Фото: ілюстративне

Кабінет Міністрів виділив 1,6 млрд грн на шкільні автобуси й дозволив громадам купувати генератори для шкіл.

Про це повідомив на засіданні уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Спрямовуємо 1,6 млрд грн на придбання близько 460 шкільних автобусів. Це забезпечить підвезення до закладів освіти близько 30 тис. школярів», – зазначив він.

За словами Шмигаля, також змінено порядок надання державної субвенції громадам для облаштування безпечного освітнього середовища.

«Тепер ці кошти можна буде витратити не лише на облаштування укриттів, а й на закупівлю генераторів для шкіл», – заявив він.

Глава уряду наголосив, що держава прагне, щоб якомога більше дітей навчалися в офлайн-форматі.

За його даними, торік завдяки урядовій політиці «Школа офлайн» вдалося повернути до закладів освіти понад 100 тис. дітей.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що уряд виділив понад 2,6 млрд грн, наданих Європейською комісією, на забезпечення харчування дітей у школах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло