Український розробник дронів Black Forest Systems залучив інвестицію від фонду Double Tap

Український розробник дронів Black Forest Systems залучив інвестицію від фонду Double Tap

Сума інвестицій не розголошується

Український розробник дронів Black Forest Systems залучив інвестицію від фонду Double Tap
Фото: ілюстративне

Фінська інвестиційна компанія Double Tap Investments, що веде діяльність в Україні, здійснила свою першу інвестицію в український стартап Black Forest Systems, який спеціалізується на розробці дронів, зокрема БПЛА «Вирок».

Про це «Forbes Україна» повідомила пресслужба інвесткомпанії.

Сума інвестицій не розголошується. Як зазначається, середній чек Double Tap Investments (DTI) становить від $100 000 до $300 000.

«Окрім підтримки стратегії DTI, спрямованої на допомогу Україні в перемозі, це співробітництво також відіграє значну роль у реалізації нещодавно опублікованої Фінської стратегії розвитку безпілотних систем – 2030», – заявив співзасновник інвесткомпанії Ян Саарінен.

Як ідеться у пресрелізі, першим продуктом Black Forest Systems став розвідувально-ударний дрон підтримки піхоти «Вирок», призначений для знищення живої сили противника під час штурму або оборони. Він створений для використання звичайним піхотинцем із базовими технічними навичками.

Розробка тривала шість місяців. «Black Forest Systems повністю відповідали нашому запиту в інноваційності технологій, баченню впливу на поле бою та партнерству, що дало нам змогу бути справді продуктивними протягом 6 місяців», – наголосив співзасновник інвесткомпанії Олесь Худоба.

Нагадаємо: у березні минулого року Ян Саарінен побував у Києві, де провів зустрічі з більш ніж 20 українськими стартапами, що спеціалізуються на оборонних технологіях. Він наголосив, що українські стартапи вже зараз потребують інвестицій, проте вони мають спрямовуватися «у можливості, а не в кількість», адже «немає сенсу заповнювати склади технікою, яка застаріє через 6 місяців».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що фінсько-український венчурний фонд Double Tap Investments заявив, що інвестуватиме в українські defence-стартапи. Про які суми інвестицій може йтися, інвесткомпанія не повідомила.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло