Міненерго затвердило Антикорупційну програму на 2025–2027 роки: пріоритетні напрями

Міненерго затвердило Антикорупційну програму на 2025–2027 роки: пріоритетні напрями

Вона, зокрема, визначає ключові корупційні ризики в діяльності міністерства

Міненерго затвердило Антикорупційну програму на 2025–2027 роки: пріоритетні напрями
Фото: ілюстративне

Міністерство енергетики затвердило Антикорупційну програму на 2025–2027 роки. Вона визначає ключові корупційні ризики в діяльності міністерства та передбачає заходи для їх мінімізації або усунення.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що документ передбачає комплекс заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та протидію корупції в міністерстві, забезпечення дотримання стандартів доброчесності, виконання вимог антикорупційного законодавства та створення додаткових механізмів запобігання корупційним і пов’язаним із корупцією правопорушенням.

Згідно з повідомленням, Антикорупційна програма буде реалізовуватися шляхом системного дотримання засад антикорупційної політики Міненерго, зокрема, за такими пріоритетними напрямами:

  • кадрове забезпечення;
  • дотримання вимог фінансового контролю;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • публічні закупівлі;
  • управління фінансовими та матеріальними ресурсами;
  • організація розгляду повідомлень про можливі факти порушення антикорупційного законодавства.

«З метою формування належного рівня антикорупційної культури планується проведення навчальних заходів для співробітників із питань антикорупційного законодавства та широке інформування щодо програм антикорупційного спрямування», – йдеться в повідомленні.

Як зазначають у Міненерго, функції моніторингу й оцінки виконання Антикорупційної програми покладено на Сектор із питань запобігання та виявлення корупції Міненерго. Зокрема буде проводитись аналіз своєчасності виконання заходів, актуальності та відповідності з метою контролю управління корупційними ризиками.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що в Податковій службі створять спецпідрозділ із виявлення корупції. Уряд погодив дворічний експеримент.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло