ЗСУ за підтримки Заходу залишаються найефективнішим засобом стримування майбутньої агресії рф в Європі – ISW

ЗСУ за підтримки Заходу залишаються найефективнішим засобом стримування майбутньої агресії рф в Європі – ISW

«Першим рівнем» гарантій безпеки для України повинні бути українські війська, які є «першою лінією оборони у стримуванні», заявив генсек НАТО Марк Рютте.

ЗСУ за підтримки Заходу залишаються найефективнішим засобом стримування майбутньої агресії рф в Європі – ISW
Фото: Генштаб ЗСУ

Потужна українська армія, підкріплена європейськими гарантіями безпеки, залишається найефективнішим засобом стримування майбутньої російської агресії для забезпечення довгострокового миру в Україні та Європі. 

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики наводять заяву генерального секретаря НАТО Марка Рютте в інтерв'ю NV. «Першим рівнем» гарантій безпеки для України повинні бути українські війська, які, за словами генсека, є «першою лінією оборони у стримуванні».

Рютте повідомив, що європейські партнери України, зокрема Франція, Велика Британія та Італія, також шукають шляхи надання гарантій безпеки Україні після укладення мирної угоди.

Французький Генштаб також наголосив, що українські війська є головною гарантією безпеки України для міцного миру. У відомстві  додали, що Франція та Велика Британія працюватимуть над визначенням і розробкою «операцій заспокоєння» для стримування росії від майбутньої агресії після укладення мирної угоди.

«ISW продовжує оцінювати, що сильна українська армія, підтримана західними гарантіями безпеки, залишається найважливішим компонентом післявоєнної європейської архітектури безпеки, гарантуючи стійкий мир в Україні та стримуючи майбутню російську агресію», – йдеться у звіті. 

В Інституті додали, що вимоги росії щодо «демілітаризації» України, щоб Україна не могла захистити себе від майбутньої російської агресії, суперечать зусиллям президента США Дональда Трампа досягти тривалого миру в Україні.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Україна отримає додаткові винищувачі F-16, літаки готують до передачі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло